Get Adobe Flash player

Rok szkolny 2019-2020

Przedszkolaki przyjaciółmi zwierząt      

Nasze przedszkolaki wraz z rodzicami, jeszcze  przed pandemią,  zaangażowały się w zbiórkę karmy oraz innych artykułów potrzebnych  zwierzętom przebywającym w schronisku dla bezdomnych zwierząt  w Celestynowie. 

W dniu dzisiejszym pani Danuta Płochocka- organizatorka akcji, dostarczyła zebrane produkty. W kierunku przedszkolaków popłynęły miłe słowa  uznania za pomoc oraz otrzymały pamiątkowe podziękowanie.

Troszkę nas skrócono, ale liczą się chęci :)

Mali detektywi

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klasy 1 brali udział w  projekcie "Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?". W ramach zajęć dzieci pod kierunkiem wychowawczyni pani Teresy Kozłowskiej szukały odpowiedzi na pytania: Jak rozpoznawać emocje?, Ile jest kolorów? Co można zobaczyć na portrecie? Jak bezpiecznie korzystać z internetu? Jak tropić zwierzęta? Czy można uczyć się szybciej? Jak odróżnić prawdę od fałszu?
Zajęcia oparte na metodach aktywizujących pozwoliły uczniom wzbogacić wiedzę w zakresie edukacji plastycznej, informatycznej oraz rozwinąć ich kompetencje społeczne.

Zdjęcia jeszcze sprzed pandemii :)

Sukces plastyczny

Mimo pandemii nasi uczniowie realizują swoje pasje i odnoszą sukcesy np., na forum gminy. Wyniki konkursu "Laurka dla biblioteki".
Patrycja Wąsowska, uczennica klasy 2 przesłała na konkurs Biblioteki Gminnej w Stanisławowie kolorową i pomysłową kartkę z życzeniami dla biblioteki i otrzymała nagrodę. Gratulujemy!

Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w bibliotece i można je oglądać.

A to praca naszej uczennicy: