Get Adobe Flash player

                   Dnia 14 lutego 2014r. w sobotę w Szkole Podstawowej w Ładzyniu odbył  się  doroczny bal karnawałowy.  Był to dzień niezwykły, bo długo wyczekiwany, a dodatkowo przypadł w szczególny dzień -  Dzień Zakochanych.

Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, która za sprawą pań Anny Królikowskiej i Marty Orzechowskiej,  jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki  zamieniła się w prawdziwą salę balową, zgromadziła się cała społeczność szkolna.

Uroczystego otwarcia balu dokonała p. Dyrektor Mirosława Rek, zaś do tańca w tym roku przygrywał zespół „Servus”. Niepowtarzalną atmosferę tworzyły również kolorowe przebrania naszych dzieci: strach na wróble, spidermani, pawie, Zorro, Cleo księżniczki i rycerze oraz wiele innych barwnych postaci. Jak widać i  w tym roku nie zabrakło rodzicom fantazji w przygotowaniu strojów. Podczas balu odbyło się wiele konkursów z nagrodami przygotowanych przez Samorząd Szkolny pod kierunkiem p. Eli Jankowskiej. Do karnawałowej zabawy aktywnie włączali się również nauczyciele prowadząc  wesołe korowody. Pląsy na parkiecie i liczne atrakcje wyczerpały siły tancerzy. W trakcie  zabawy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach.

Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca, zaś wspólna zabawa w miłej atmosferze  przysporzyła naszym pociechom wiele radości.

                                                                                             Anna Królikowska